O firmieFIRMA

BDM-BIS S.C. jest firmą działającą od 1994 roku na polskim rynku producentów narzędzi budowlanych. Przez lata dopracowywała profil i techniki produkcji, aby obecnie projektować i wytwarzać najwyższej jakości narzędzia pomiarowe. Nasze poziomnice i łaty murarskie charakteryzują sią doskonałą jakością i precyzją pomiaru.

Stawiamy na solidne i trwałe narzędzia nieustannie rozwijając nowe koncepcje w dziedzinie pomiarów i technologii ich produkcji.

BDM-BIS realizuje również zadania indywidualne dla klientów posiadających własne projekty poziomnic i łat. Wykonujemy projekty na miarę zamieszczając nadruki znaków firmowych naszych klientów na produkowanych przez nas narzędziach.

PRODUKCJA

Nasze poziomnice i łaty murarskie odznaczają się wysoką jakością materiału używanego do ich produkcji. Selektywnie dobierany materiał do ich produkcji wykonany jest ze stopu aluminium o podwyższonej twardości ograniczający podatność na odkształcenia, które następnie malowane są proszkowo o wysokiej odporności na ścieranie.

Stosowanie innowacyjnych metod montażu poziomnic i łat murarskich BDM pozwala nam podwyższać dokładność wskazań oraz zwiększać ich czułość i gwarancję użytkowania.

Do produkcji poziomnic i łat murarskich stosujemy najdokładniejszych i najbardziej czytelnych akrylowych ampułek. Używamy ampułek produkowanych i testowanych pod ciśnieniem, aby zapewnić naszym produktom długoletnią żywotność pracy.

Nasza skrupulatność kontroli procesów produkcyjnych oraz normy doboru komponentów do produkcji poziomnic i łat stanowią standard dla BDM-BIS na krajowym rynku.


PRODUKTY BDM-BIS

NASZE PRODUKTY TO PRZEDE WSZYSTKIM:

klasyczne POZIOMICE CZERWONE, POZIOMNICE ANODOWANE oraz
POZIOMNICE Z MAGNESEM z zastosowaniem najsilniejszych magnesów idealnych do mocowania do stalowych rur, ościeżnic, stelaży, rusztowań itp.

Wytwarzamy poziomnice we wszystkich możliwych rozmiarach z zastosowaniem wskaźników pionu i poziomu. Na życzenie realizujemy niestandardowe rozmiary poziomnic według indywidualnych potrzeb naszych klientów.

NASZE PRODUKTY TO RÓWNIEŻ:

ŁATY MURARSKIE i ŁATY TYNKARSKIE.

Oferujemy klasyczne łaty bez wskaźników oraz łaty uzupełnione we wskaźniki pionu i poziomu. Bez względu na rozmiar łat dokładność ich osiąga 0.057st = 1.0 mm/m. Łaty BDM-BIS to standardowe 100cm łaty oraz rozmiary sięgające do 400cm długości.
Wygodę pracy uzupełniają łaty z uchwytami. Wytwarzamy również łaty trapezowe oraz typu H do prac bardziej zaawansowanych.

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2001 - 2024 BDM-BIS S.C. · Projekt strony: Inaton